חשבון בנק בקפריסין

בקפריסין ניתן לפתוח חשבון בנק פרטי או חשבון בנק עסקי לחברות ולאנשי עסקים ע"י נציג ישראלי המגיש עבורכם את כל הטפסים ומשמש כאיש קשר של הבנק. ניתן כמובן גם לטוס לקפריסין, להיכנס לבנק ולקוות לטוב, אך רצוי להשתמש בשירותי חברה ישראלית לעניין.
הבנקים בקפריסין כמו רוב הבנקים בעולם, ידרשו מכם מספר טפסים ואישורים שונים לפני שבכלל תוכלו להתחיל בתהליך הגשה של פתיחת חשבון בנק בקפריסין. אחד הדברים המהותיים ביותר, הוא מכתב המלצה מהבנק שלכם בארץ או מבנק אחר בחו"ל. במידה ואין לכם חשבון בנק בשום מקום בעולם ו/או שאינכם יכולים להשיג מכתב המלצה מהבנק שבו אתם מנהלים חשבון, לא ניתן יהיה להתחיל בתהליך של פתיחת החשבון.
בנוסף, יש להביא דרכון בתוקף, יוטיליטי ביל (מסמך המאשר את כתובתכם), צילום מסמך רשמי שלכם ורצון טוב לשתף את הבנק במטרות החשבון, מטרות הכסף שיועבר אליו וכדומה, מכיוון שתצטרכו למלא לא מעט טפסים שיועברו לבנק על ידינו.

מה צריך ע"מ לפתוח חשבון בנק בקפריסין?
ראשית כל, צריך כסף! נשמע טריוואלי? אז לא לכולם. חשבון בנק בקפריסין מחייב הפקדה מינימלית שנעה בין 100 יורו ל5000 יורו מינימום תלוי בסוג החשבון ובסוג הבנק. בנוסף, ע"מ לפתוח חשבון בנק עסקי בקפריסין, חשוב שתהיה לכם תוכנית עסקית באנגלית המגדירה את מטרות החברה בקפריסין (או כל חברה זרה אחרת) וכמובן רשימה של לקוחות פוטנציאלים שמהם אתם אמורים לקבל כספים.